Porselen Masa | Dreamtime Mobilya
DREAMTIME MOBİLYA

Porselen; kilden yani topraktan yapılmış olan doğal ve sağlıklı bir maddedir. Bu nedenle de ev dekorasyonlarında özellikle de hijyenin hakim olduğu alanlarda porselen mobilya modelleri ve porselen ev dekorasyon ürünleri kullanılabilmektedir. Gözeneksiz bir yapıya sahip olan porselen masa modelleri, sıvıyı herhangi bir şekilde emmez, leke tutmaz ve aynı zamanda da çizilmez bir üründür.

 

Porselen; oldukça fazla renk seçeneği sahip olduğu için dilediğiniz renkte porselen masa modelini bulabilirsiniz. 

 

 

Porselen Yemek Masası Özellikleri

 

Porselen yemek masası, son derece kullanışlı ve aynı zamanda da dekoratif bir üründür. Tamamen doğal ve sağlıklı bir hammadde olan porselen, bu özelliği sayesinde özellikle yemek odanıza ekstra bir hijyen ve doğallık sunacaktır. 

 

 

Darbe, çizik gibi her türlü fiziksel etkilere dayanıklı olan porselen masa, leke tutmaz bir yapıdadır. Kolayca silinebilir ve temizlenebilir. Porselen masalar günümüzde evine ve diğer yaşam alanlarına lüks bir görünüm katmak isteyen tüm kullanıcıların tercih ettiği göze hitap eden bir üründür.


Porselen Masa ile ilgili anahtar kelimeler; porselen yemek masası, granit masa, granit mermer masa fiyatları, mermer mutfak masa modelleri, porselen, seramik porselen

PROJE & TASARIM & UYGULAMA

Neden Dreamtime Mobilya ?

Modern Projeler

Modern dekorasyon projeleri ve modern mobilya tasarımları ile zamanın çok ilerisinde yaşam alanları...

3D Çizim & Uygulama

İç mimarlık desteği ve özel 3D çizim tekniği ile mobilya ve projelerinizi dijital ortamda sizlere sunuyoruz. Sadece hayal edin!

Hızlı İletişim

Hızlı iletişim kanallarımız ile günün her saat ve dakikası bizimle iletişime geçebilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Etnik
Delphi Takımı
Etnik
Diana Takımı
Etnik
Cezanne Takımı
Etnik
Pegasus Takımı