Luxury Yaşam Alanları | Dreamtime Mobilya
DREAMTIME MOBİLYA

Yaşam alanlarımızı keyifli hale getiren mobilyalar kişisel zevklerimizin bir yansıtıcısıdır. Luxury Yaşam Alanları hem konforu hem de işlevselliği bizlere sunar. Dekorasyon yapılırken dikkate alınması gereken birçok konu bulunur.

 

Yaşam alanlarımızda kullandığımız koltukların kumaşları tercih edilirken alternatiflerin çok olması seçim yapmayı zorlaştırabilir. Bu durumda yaşam tarzımıza en uygun ürünleri ilk sıraya almakla işe başlamak gerekir.

 

 

Hesaplı ya da lüks ürünler arasında tercih yapılırken öncelikli olan kişiyi mutlu edecek renkleri doğru seçmek olur. Bunun yanı sıra oturma grubunun yerleştirileceği alanın da önemi vardır. Koltuk kumaşı seçimi sırasında koltuğun modeli ya da kullanılacağı alan kumaş tercihlerini yönlendirir.

 

Lüks Koltuk Takımları

Dreamtime Mobilya Lüks Koltuk Takımları seçiminde zengin ürün çeşidi ile sektörde yer alır. Koltuk takımlarında kullanılan kumaşlar farklı özellikte olabilir. Yünlü lüks dokulu kumaşlar, yoğun iplikli pamuk kumaşlar, deri veya kadife kumaşlar koltuğun görüntüsünde ve kullanım amacında değişiklik yaratır.

 

Lüks koltuk takımları konusunda profesyonel bir bakış açısı ile üretim yapan Dreamtime Mobilya her bütçeye ve zevke uygun olarak tasarladığı modellerini müşterilerine sunar. Renk tasarımları da bir koltuğun öne çıkmasını ya da dekorasyonun içinde karışarak harmanlanmasını sağlar.

 

Koltukların kumaş renkleri salonda çarpıcı bir fark yaratabilme konusunda ideal araçlardır. Bu nedenle koltuk döşemesinde tercih edilen renkler önemlidir. Açık renkler izleri daha yoğun gösterebilirken gri ya da soft renk tercihleri her dekorasyona uyumlu olması ile öne çıkar. Bu renklerin en önemli özelliği diğer renk şeması ile de uyumlu olmasıdır.

 

 

Koltuk kumaşlarında pamuklu keten ya da pamuklu yün karışımı kumaşlar tercih edildiğinde temizliği konusunda da bilgi sahibi olunması gerekir. Bu tür kumaşların profesyonel temizliğe gereksinimi olur. Lüks koltuk takımları tasarlanırken her zevke uygun nitelikte ürün çeşidi ile hareket edilir. Bu sayede herkesin kendisinden bir şey bulabileceği zengin model ve renk seçenekleri sunulur.

Dreamtime Mobilya hayallerdeki mobilyaları yaşam alanlarında kullanıma sunarken her bütçeye ve zevke uygun tasarımları ile öne çıkar. Firmadan alınacak iç mimarlık hizmeti ile istenilen dekorasyonu yapmak ve bunu kişiselleştirmek oldukça kolaydır.

İÇ MİMARLIK HİZMETİ

Süreç Nasıl İlerliyor ?

01

Konsept

Önce sizinle birlikte konsepti belirliyoruz.

02

Tasarım Süreci

Uzman iç mimarlarımız ile tasarım sürecine başlıyoruz.

03

Kontrol

Daha sonra süreci sizlerle sürecin kontrolünü gerçekleştiriyoruz.

04

Yapı Süreci

Son adım olarak da 3D projemizin yapım aşamasına geçiyoruz.