İç Mimari Tasarım | Dreamtime Mobilya
DREAMTIME MOBİLYA

Dekorasyon, eskiye oranla çok daha dikkat edilen ve aynı zamanda da çok özenli bir şekilde yapılan bir konumda. Özellikle ev dekorasyonlarında ve ofis dekorasyonlarında sadece mobilya kullanımının önemli olmadığını anlayan insanlar, dekorasyonlarına fazlaca önem vererek; trendlere ve kendi zevklerine uygun dekorasyon fikirleri ortaya koyarak dekorasyon projelerini gerçekleştiriyor.

 

 

İç Mimarı Tasarım | İç Mimarlık Desteği

Tüm bunlarla birlikte bazı kişiler; gerek zaman bulamadığında gerekse de bu işten pek anlamadığından olsa gerek ev veya ofis dekorasyonlarını iç mimarlardan destek alarak gerçekleştirmektedir. İşte tam olarak bu noktada Dreamtime Mobilya, iç mimarlık hizmetini ücretsiz bir şekilde vererek kaliteli ve başarılı bir iç mimari tasarım seçeneklerini size sunmaktadır. 

 

 

İç Mimarı Tasarım Süreci  | İç Mimari Dekorasyon

İç mimari dekorasyon sürecinde en önemli şeylerin başında, iç mimarın yapmış olduğu dekorasyon projesini kullanıcının beğenmesidir. İçine sinen ve tamamen kendi tarzında bir dekorasyon projesini iç mimara iletmek sürecin başlamasını sağlar. 

Daha sonra iç mimar kişinin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda hazırlamış olduğu dekorasyon projesini 3 boyutlu dijital ortamda kişiye sunarak onay alır ve daha sonra da proje üretim için üretim ekibine yönlendirilir. 

 

 

İç Mimarlık Fiyatları

İç mimarlık fiyatları, kişilerin istediklerini alana ve proje detaylarına göre değişim göstermektedir. Dreamtime Mobilya, ücretsiz iç mimarlık desteği ile hayal ettiğiniz ev ve ofis dekorasyon projesini sizlere sunmaktadır. Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

İç Mimari Tasarım ile ilgili anahtar kelimeler; iç mimarlık, iç mimar, ic mimarlik, iç mimar fiyatları, ünlü iç mimarlar, iç mimar ve çevre tasarımı, iç mimarlık ofisleri, iç mimari tasarım, iç mimarlık firmaları, iç mimarlık dergisi, iç mimari dekorasyon, evini iç mimara yaptıranlar, iç mimar ev tasarımları, iç mimarlık şirketleri, iç mimar projeleri, iç mimar ev dekorasyon, ic mimari

İç Mimarlık Hizmeti

Hayal ettiğiniz mobilya ve dekorasyonlara kavuşmak artık daha kolay! Profesyonel iç mimarlarımız ile hazırladığımız kişiye özel iç mimarlık desteği ile istek ve ihtiyaçlarınızı tam anlamı ile karşılıyoruz. Siz sadece hayal edin!

  • 01.Proje Çizimi
  • 02.İç Mekan Görselleştirme
  • 03.Peyzaj Tasarımı
İÇ MİMARLIK HİZMETİ

Süreç Nasıl İlerliyor ?

01

Konsept

Önce sizinle birlikte konsepti belirliyoruz.

02

Tasarım Süreci

Uzman iç mimarlarımız ile tasarım sürecine başlıyoruz.

03

Kontrol

Daha sonra süreci sizlerle sürecin kontrolünü gerçekleştiriyoruz.

04

Yapı Süreci

Son adım olarak da 3D projemizin yapım aşamasına geçiyoruz.